Çözümler

Ahtapot Depo Otomasyonu

Hammadde, yarı mamül ve ürünlerinizin tüm hareketleri kontrollü olarak AHTAPOT DEPO tarafından online olarak kayıt altına alınır. Tüm stoklarınız barkod, karekod veya RFID ile kontrol altına alınır.

Ahtapot Vendor Plasiyer

Ahtapot Vendor, müşteri talepleri satış ve sipariş operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmek için mobil teknolojileriyle entegre bir çözüm sunar.

İş Akış Yönetimi

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm iş süreçlerinizi kolayca web ve mobil ortamlara taşıyın, kağıt israfını azaltın, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarak işlerinizi aksatmadan işletmenizi düzen içinde, güvenle yönetin.

Ahtapot Üretim Otomasyonu

Tüm üretim süreçlerinin hızlı, kontrollü ve eş zamanlı olarak planlandığı, gerçekleştirildiği ve izlenebildiği yönetim.

Ahtapot RoxPos Restoran, Cafe, Bar Otomasyonu

Smart Query Cep Telefonu uygulaması ile Her an her yerden şirketinize ait bilgilere erişmenizi sağlayan cep tablet raporlama çözümüdür.

Center (Ön Muhasebe Ve Hızlı Satış)

Glopark Center Windows tabanlı olup kullanmakta olduğunuz Logo veya Netsis muhasebe programlarınızla da entegre olmasıyla işlerinizi kolaylaştırmayı hedeflemekle birlikte aynı zamanda MSSqL veri tabanlı olmasıyla da sorunsuz, hızlı ve güvenli çalışma imkânı sunar.

  Call Now ButtonHemen Arayın

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Folkart A Kule 2503 Adalet Mh. Manas Bulv. 47 Bayraklı, İzmir

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr