Ahtapot Asistan – Sipariş Ve Tahsilat Uygulaması

ETKİN SAHA YÖNETİMİ

Ahtapot Asistan

Ahtapot Asistan, müşteri talepleri satış ve sipariş operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmek için mobil teknolojileriyle entegre bir çözüm sunar.

Sipariş alma, Satış fiyatlandırmaları, Kampanyalar, Rotalar gibi tüm süreçlerin yönetilmesini sağlar. Ahtapot Asistan for netsis ile saha ekiplerinizi yönetebilir, harita üzerinden takip edebilir, sahada yapılan işlemlerinizi Netsis çözümlerinden anlık olarak takip ederek siparişlerinizi müşterilere daha hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Tüm verileriniz anlık olarak Netsis veri tabanına yazılır, Netsis içinden anlık olarak görebilirsiniz. Mobil ekran bilgileri özel isteklerinize göre güncellenebilir, parametrik raporlar sayesinde her türlü raporu ekleyebilir ve paylaşıma açabilirsiniz.

HIZLI VE ETKİLİ MÜŞTERİ HİZMETİ

Satış yetkilileriniz müşterilerinin yanında anlık stok ve cari hesap bilgilerine erişirken, hızlı bir şekilde sipariş girebilir ve tahsilat yapabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizin hesap bakiyesini, önceki siparişlerini, sevkiyatlarını, faturalarını, iletişim bilgilerini detaylı olarak görebilir ve tüm sahaları özelleştirebilirsiniz. Müşteriler için notlar alabilir ve bunları raporlayabilirsiniz. Tüm sahalar dinamik olarak değiştirilebilir ve firmaya özel uygulayabilirsiniz. İstenen yeni bilgiler girilebilir, görünmesini istemediğiniz alanları kapatabilirsiniz. Tüm bu işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

MOBİL UYUMLU BARKOD OKUYUCULAR

Cep telefonu ve tabletler üzerinden barkod okuyuculu cihazlar ile barkod okutarak sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Barkod okuma fonksiyonu Androıd tablet ve cep telefonları tarafından desteklenmektedir.

Denemeye Hazır Mısınız?

Aşağıdaki QR kod ile kolayca indirin ve test edin. Netsis yetkiliniz ile görüşün yazılımı iki ay için ücretsiz olarak kendi verilerinizle kullanın sonrasında ister satın alın ister kiralayın. Destek taleplerinizi Netsis entegre Ahtapot Asistan içinden bizimle paylaşın beraber takip edelim.

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Mansuroğlu Mah. 288/4 Sok. Park Office Plaza No:16 Kat:2 D:17 Bayraklı/İZMİR

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr

  Sohbete başla
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now ButtonHemen Arayın