Ahtapot Asistan

AHTAPOT ASİSTAN SAHA SATIŞ YÖNETİMİ

Plasiyer, Sıcak satış, Soğuk Saha Satış, Stok, Cari, Dağıtım Ağı, B2B, B2C, CRM.

Asistan mobil satış dağıtım ve yönetim sistemidir. Dağıtım ağına sahip firmaların satış elemanlarını ve verilerini kontrol edebilmelerini sağlayan bir uygulamadır. Bayi dağıtım sistemi olarak da bilinen Asistan; ana bayi ve alt bayi yönetimi organizasyonlarını da ana faaliyet konusu olarak desteklemektedir.

Ahtapot Asistan; Android, Ios mobil işletim sistemleri ve tablet platformlarında sahada çalışan personellerinizin veya B2b saha satış ekiplerinizin hayatını kolaylaştırır.

Detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Broşürümüzü” indirebilirsiniz;

AHTAPOT ASİSTAN ÖZELLİKLER

Planlı müşteri oluşturun.

Sahada yeni müşteri veya fırsat ekleyin.

Takvim girin.

Firma içi haberleşme özelliğini kullanın.

Görev atayın.

Sahada sipariş oluşturun.

Sahada çalışırken fatura kesin.

Sahada Nakit, Çek, Senet veya Kredi Kartı tahsilatı yapın.

Satış yetkilileriniz sahadayken yeni müşteri veya fırsat ekleyebilir. Planlı müşterilerine göre route hazırlayabilir, harita özelliği ile gideceği firmanın adresine tıklayarak yol tarifi alabilir. Fima içi haberleşmenin whatsapp gibi sosyal medya araçlarına gerek kalmadan hem izlenebilirliğinin kolaylığı hem de güvenilirliliği açısından Asistan ile haberleşebilirsiniz. Çalışanlarınıza görevler atayıp kontrolünü sağlayabilirsiniz. Müşterilerinin yanında anlık stok ve cari hesap bilgilerine erişirken, hızlı bir şekilde sipariş girebilir ve tahsilat(nakit, çek, senet veya kredi kartı) yapabilirsiniz. Ayrıca fatura da kesebilirsiniz. Müşterilerinizin hesap bakiyesini, önceki siparişlerini, sevkiyatlarını, faturalarını, iletişim bilgilerini detaylı olarak görebilir ve tüm sahaları özelleştirebilirsiniz. Müşteriler için notlar alabilir ve raporlayabilirsiniz. Tüm sahalar dinamik olarak değiştirilebilir ve firmaya özel uygulayabilirsiniz. İstenen yeni bilgiler girilebilir, görülmesini istemediğiniz alanları kapatabilirsiniz. Tüm bu işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve Uzmanımızdan yardım almak için bize ulaşabilirsiniz.

  Call Now ButtonHemen Arayın

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Mansuroğlu Mah. 288/4 Sok. Park Office Plaza No:16 Kat:2 D:17 Bayraklı/İZMİR

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr

  Sohbete başla