Ahtapot Asistan

 

ASİSTAN SAHADAKİ TEK YARDIMCINIZ.

Ahtapot Asistan; Android, Ios mobil işletim sistemleri ve tablet platformlarında sahada çalışan personellerinizin veya B2b saha satış ekiplerinizin hayatını kolaylaştırır.

Asistan ile;

Planlı müşteri oluşturun.

Sahada yeni müşteri veya fırsat ekleyin.

Sahada Nakit, Çek, Senet veya Kredi Kartı tahsilatı yapın.

Takvim girin.

Sahada çalışırken fatura kesin.

Firma içi haberleşme özelliğini kullanın.

3333

Görev atayın.

Sahada sipariş oluşturun.

Satış yetkilileriniz sahadayken yeni müşteri veya fırsat ekleyebilir. Planlı müşterilerine göre route hazırlayabilir, harita özelliği ile gideceği firmanın adresine tıklayarak yol tarifi alabilir. Fima içi haberleşmenin whatsapp gibi sosyal medya araçlarına gerek kalmadan hem izlenebilirliğinin kolaylığı hem de güvenilirliliği açısından Asistan ile haberleşebilirsiniz. Çalışanlarınıza görevler atayıp kontrolünü sağlayabilirsiniz. Müşterilerinin yanında anlık stok ve cari hesap bilgilerine erişirken, hızlı bir şekilde sipariş girebilir ve tahsilat(nakit, çek, senet veya kredi kartı) yapabilirsiniz. Ayrıca fatura da kesebilirsiniz. Müşterilerinizin hesap bakiyesini, önceki siparişlerini, sevkiyatlarını, faturalarını, iletişim bilgilerini detaylı olarak görebilir ve tüm sahaları özelleştirebilirsiniz. Müşteriler için notlar alabilir ve raporlayabilirsiniz. Tüm sahalar dinamik olarak değiştirilebilir ve firmaya özel uygulayabilirsiniz. İstenen yeni bilgiler girilebilir, görülmesini istemediğiniz alanları kapatabilirsiniz. Tüm bu işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Asistan Sahadaki Tek Yardımcınız.

  Call Now ButtonHemen Arayın

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Mansuroğlu Mah. 288/4 Sok. Park Office Plaza No:16 Kat:2 D:17 Bayraklı/İZMİR

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr

  Sohbete başla
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?