İş Akış Yönetimi

Tanıtım #1

River No Code Platformun Özellikleri #1

SÜREÇLERİNİZE SAHİP ÇIKIN!

Günümüzün bilgi sistemleri, hem dijital hem de fiziksel kaynaklardan benzeri görülmemiş miktarda veri üretmektedir. Düzgün bir şekilde alındığında, birleştirildiğinde ve analiz edildiğinde bu veri zenginliği, daha iyi müşteri deneyimlerine ve yeni operasyonel verimliliklere giden yolları aydınlatan kalıpları ve öngörüleri keşfetmek için kullanılabilir. Bir RİVER yazılım uygulama platformunu kullanarak iş süreci yürütmesini daha etkili bir şekilde kolayca keşfedebilir, anlayabilir ve yönetebilirsiniz.
*SATINALMA SÜREÇLERİ
*E-FATURA ONAY SÜREÇLERİ
*SİPARİŞ SÜRECİ
*İK SÜREÇLERİ
*CRM SÜREÇLERİ
*KALİTE KONTROL SÜREÇLERİ
*ÜRETİM SÜREÇLERİ
*BAKIM ONARIM SÜREÇLERİ
VE BİR ÇOK MANUEL İŞİNİZİ DİJİTAL ORTAMA RİVER AVANTAJLARI İLE TAŞIYABİLİRSİNİZ…

River No Code Platformun Özellikleri #2

River Her Yerde Sizinle!

Dijitalleşme ve yeni normal çalışma hayatının etkilerine River ile kolayca adapte olabilirsiniz. Hızlı kurulumu ve tüm araçlarınıza ek kodlama gerekmeden kolay entegrasyonu ile her yerden iş akışlarınıza ulaşabilirsiniz.

Siz Hayal Edin River Uygulasın

Her işletmenin kullanımı için uygun olan River, ihtiyaçlara yönelik yazılım, süreç ve raporları kodlama gerekmeden tasarlayabileceğiniz, yapay zeka bileşenleri ile desteklenen, akışlarınızı sürükle bırak yöntemi ile istediğiniz gibi modelleyebildiğiniz bir yazılım geliştirme platformudur.

Bilgisayara İhtiyacınız Yok!

Anlık iş akışınıza her an her yerden ulaşabilirsiniz. IOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamaları ile aynı anda akıllı telefon, tablet ya da Smart Tv’den ulaşabilirsiniz.

River ile Kazandıklarınız

Zaman

İş hayatında etkili zaman yönetimi kullanımı verimliliği doğrudan etkileyen faktörlerden biridir. River ile yetkilendirme, planlama, takip ve hatırlatmalar ile işletmenizde zaman tasarrufu yaparak işlem süreleri azaltıp, kârlılığı arttırabilirsiniz.

Veri Analizi ve İstatistik

Süreç verilerinin sayısallaştırılması ve denetlenebilir hale getirilmesi sayesinde, iyileştirme fırsatlarını belirleyebilmek için detaylı analizler yapılabilir. Veri analizleri sayesinde işletmenize dair stratejik kararlar alıp bir çok hatanın önüne geçebilirsiniz. Tüm sektörlerde müşteri memnuniyetini de ölçmek ve attırmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Maliyet

River entegre yapısı sayesinde vakit kaybını önlerken maliyetleri de azaltır. Ayrıca işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirebilme imkânı da sunar bu sayede yeni bir iş uygulamasına ya da insan kaynağına ihtiyaç duymazsınız.

Çalışan Motivasyonu

Zaman ve mekan bağımsız çalışma imkanı sayesinde personel verimliliğini ve çalışan memnuniyetini arttırır. Kullanıcı dostu yapısı ile pratik olduğu kadar içine entegre olan mesajlaşma, görüntülü görüşme, eğitim araçlarının tek yerden kontrolü zaman kaybının ve karışık yapının önüne geçebilirsiniz.

River’ı Kullanan Sektörler

Kamu, Savunma Sanayii, Havayolu Taşımacılığı, Makine ve Yedek Parça Sanayii, İlaç ve Medikal, Ziraat, Otomotiv,

Uyarlanabilir iş sıralaması ve iş akışı.

İşleminiz tam olarak ne ise ve ilgili her görevden kim sorumlu ise onu yönlendirerek tasarlarsınız.

Anlık bildirimler, uyarılar, hatırlatmalar

Her işin zamanında yapılmasını sağlamak üzere her bir görevin ne kadar sürede yapılmasını atayabilir ve o birimin yöneticisine süresi geçen görevlerle ilgili bildirimler gönderebilirsiniz.

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Mansuroğlu Mah. 288/4 Sok. Park Office Plaza No:16 Kat:2 D:17 Bayraklı/İZMİR

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr

  Sohbete başla
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now ButtonHemen Arayın