Çözümler

Ahtapot Depo Otomasyonu

Hammadde, yarı mamül ve ürünlerinizin tüm hareketleri kontrollü olarak AHTAPOT DEPO tarafından online olarak kayıt altına alınır. Tüm stoklarınız barkod, karekod veya RFID ile kontrol altına alınır.

Ahtapot Asistan

Ahtapot Asistan, sahadaki çalışanlarınızın sipariş ve tahsilat operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmek için mobil teknolojileriyle entegre bir çözüm sunar. Görev atama, takvim oluşturma, sahada sipariş girme, fatura kesme, irsaliye oluştuma ve tahsilat alma gibi tüm işlemleri asistan ile yapabilirsiniz.

İş Akış Yönetimi

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm iş süreçlerinizi kolayca web ve mobil ortamlara taşıyın, kağıt israfını azaltın, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarak işlerinizi aksatmadan işletmenizi düzen içinde, güvenle yönetin.

Ahtapot Üretim Otomasyonu

Tüm üretim süreçlerinin hızlı, kontrollü ve eş zamanlı olarak planlandığı, gerçekleştirildiği ve izlenebildiği yönetim.

Ahtapot RoxPos Restoran, Cafe, Bar Otomasyonu

Smart Query Cep Telefonu uygulaması ile Her an her yerden şirketinize ait bilgilere erişmenizi sağlayan cep tablet raporlama çözümüdür.

MYOR (Ön Muhasebe Ve Hızlı Satış)

MYOR windows tabanlıdır. Logo veya Netsis muhasebe programlarınızla da entegredir. MSSqL veri tabanlı olmasıyla da sorunsuz, hızlı ve güvenli çalışma imkânı sunar.

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Mansuroğlu Mah. 288/4 Sok. Park Office Plaza No:16 Kat:2 D:17 Bayraklı/İZMİR

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr

  Sohbete başla
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now ButtonHemen Arayın