SAMSUNG X COVER 4

Zarif ve Dayanıklı Tasarım

Yeni Galaxy X Cover 4, 9.7mm genişliği sayesinde elinize rahatça sığacak kadar ince, aynı zamanda dayanıklı tasarımı sayesinde sahadaki ağır koşullara dayanacak kadar da sağlam.

Gelişmiş Kamera İşlevselliği

Yüksek çözünürlüklü, gelişmiş 13MP arka ve 5MP ön kamerasıyla büyüleyici detayları yakalarken, güçlü LED flaşı ile düşük aydınlatmalı iş ortamlarında dahi net görüntüler sağlar. Kameraya hızla erişmek için ana sayfa tuşuna iki kez dokunmanız ve fotoğraf çekmek için ses tuşlarına basmanız yeterli.

Artırılmış Dokunma Hassasiyeti

İşiniz sürekli eldiven takmanızı gerektirdiğinde, Galaxy Xcover4, işinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Artırılmış ekran hassasiyeti sayesinde, saha mühendisleri, fabrika işçileri ve inşaat ekiplerinin projelerini sorunsuz yürütürken, ellerini de korumalarını sağlar.

Değiştirilebilir Pil

Daha uzun süre çalışma gerektiren iş akışları için Galaxy Xcover4, değiştirilebilir 2800 mAh pile sahiptir. İş seyahatinde veya sahada elektrik kaynağı bulamadığınızda, telefonunuzun pilini değiştirip, daha uzun süre işinize odaklanabilirsiniz.

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Mansuroğlu Mah. 288/4 Sok. Park Office Plaza No:16 Kat:2 D:17 Bayraklı/İZMİR

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr

  Sohbete başla
  Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now ButtonHemen Arayın