ZT410 Endüstriyel Yazıcı

Renkli veya siyah-beyaz ekran ile sunulan ZT410 yazıcının baskı genişliği 4 inç’tir ve 14 ips’e varan baskı hızına sahiptir. Küçük etiket uygulamaları için yüksek çözünürlük (600 dpi) sunar.

Güncel ve Gelecekteki İhtiyaçlarınızı Karşılamak Üzere Tasarlanmıştır

ZM Serisinin kanıtlanmış güvenilirliğini sürdüren ZT400 Serisi, baskı hızı, bağlantı opsiyonları, yönetim ve destek araçları bakımından daha gelişmiş özelliklere sahip. Açık mimariye ek olarak, daha fazla işlemci gücü ve kullanıcı belleği bu yazıcıların teknolojiyle başabaş ilerlemesine olanak tanır. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, hem güncel hem de gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmenizi sağlar.

Entegrasyon, Kullanım ve Yönetim Kolaylığı Sunmak Üzere Tasarlanmıştır

“İstek üzerine” dinamik Kare Kodları (QR) ve web tabanlı destek, kullanıcıların yazıcı hatalarını hızla gidermelerine yardımcı olur. Işıklı ve renk kodlamalı, yandan yüklemeli sarf malzemesi yolları, ortam ve ribbonun kolayca takılmasını sağlarken, aletsiz baskı kafası ve merdane değiştirme olanağı, işlerin duraklamadan devam etmesini sağlar. Yazıcı duraklatıldığında ya da bir hata durumunda görülen opsiyonel renk kodlu uyarılar sayesinde kullanıcılar yazıcının çalışmaya devam etmesi için ne yapmaları gerektiğini hemen bilebilir. Ayrıca, ZT400 Serisi, Zebra’nın güçlü yazıcı işletim sistemi Link-OS ve verimlilik, yönetim, geliştirme ve izlenebilirlik araçlarının bir birleşimi olan Print DNA tarafından desteklenmektedir.

Uygulama Esnekliği

Standart USB, Seri, Ethernet ve Bluetooth bağlantı seçeneklerinin yanı sıra, iki açık medya yuvası kullanıcıların standart olmayan bağlantı seçeneklerini (Paralel, Zigbee, vs.) kullanmasına, yük devretme bağlantıları tasarlamasına ve gelecekteki protokollerin desteklenmesine olanak verir. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, işinizin güncel ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmenizi sağlar.

Baski Genişliği

“104 mm

Baski Çözünürlüğü

203 dpi / 8 nokta/mm
300dpi/12 nokta/mm (opsiyonel)
600dpi/24 nokta/mm (sadece ZT410 için opsiyonel)

Maksimum Baski Hizi

14 ips/saniyede 356 mm

İnşaat

Metal çerçeve ve genişletilmiş saydam görüntüleme penceresi bulunan, ikiye katlanır metal medya kapağı

İletişim Yöntemleri

Standart: USB 2.0, yüksek hız, RS-232 Seri, 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.1, USB Host
Opsiyonel: Paralel (Çift yönlü arabirim)
Kablosuz 802.11 a/b/g/n
Kablosuz 802.11ac ve Bluetooth 4.1 içeren dual radyo
Çift USB Host portu

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Mansuroğlu Mah. 288/4 Sok. Park Office Plaza No:16 Kat:2 D:17 Bayraklı/İZMİR

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr

  Sohbete başla