MC9200 Mobil Bilgisayar

Zorlu Ortamlarda Mobil Özellik için Endüstri Lideri Altın Standart

MC9200, endüstriye liderlik eden dayanıklı MC9000 Serisinin yeni nesil modeli olup, depo alanından antrepo kapısına kadar en zorlu ortamlarda, envanter ve varlık yönetiminde mobil özellik için sektörün altın standardını teşkil eder.

MC9200, üç işletim sisteminden birini seçme olanağı, işletim sistemleri arasında geçiş yapma özelliği, en gelişmiş tarama motorlarımızdan yedisi, altı değiştirilebilir tuş takımı ve günümüzün grafik seviyesi yüksek uygulamalarını destekleyecek yüksek gücüyle, bir kez daha dayanıklı mobil bilgisayar ve cihaz esnekliğinde çıtayı yükseltiyor. Halihazırda MC9000 Serisi mobil bilgisayarlarınız varsa, MC9200’le aynı aksesuarları kullanabilirsiniz; bu da müşterilerimizin en yeni teknoloji platformuna mümkün olduğunca ekonomik olarak geçiş yapmalarına ne kadar önem verdiğimizin göstergesidir.

MC9200 — en zorlu ortamlarda verimliliği ve hatasızlığı bir üst düzeye taşımak için ihtiyacınız olan bütün mobil bilgisayar teknolojisi.

Tercih Ettiğiniz İşletim Sistemi

Teknoloji stratejinizi ve ortamınızı destekleyen işletim sistemini seçin — Android™, Windows Embedded Compact ya da Windows Embedded Handheld.

MX — Android’i Daha Güçlü bir Kurumsal İşletim Sistemi Yapıyor

Mobil Eklentiler (Mx), Android’i daha güçlü bir kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştüren ve daha iyi mobil cihaz denetimi ile daha iyi uygulama erişimi ve Wi-Fi performansı ile güvenlik sağlayarak destek süresini asgariye indiren ve çalışanların verimliliği ile cihaz çalışma sürelerini en üst düzeye çıkaran özellikler ekler.

Her Uygulamayı Destekleyecek Güç

Çift çekirdekli 1 GHz işlemci, 2GB Flaş bellek, 32GB’a kadar ek micro SD bellek, karmaşık ERP (kurumsal kaynak planlaması) uygulamalarını eş zamanlı olarak çalıştıracak gücü sağlar.

Boyutlar

9,1 inç U x 3.6 inç G x 7,6 inç Y
23,1 cm U x 9,1 cm G x 19,3 cm Y

Ağırlık

765 g (pil dahildir)

İşletim Sistemi

Android 4.4 ile birlikte Android’i gerçek bir kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştüren Mobil Eklentiler (Mx)
Microsoft Windows Embedded Compact 7.0
Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5.3

CPU

Çift çekirdekli 1GHz OMAP 4 işlemci

Yuvarlanma Dayanıklılık Özelliği

IEC yuvarlanma şartnamesi uyarınca oda sıcaklığında 4000 kez 1 m yuvarlanma

Düşme Dayanıklılık Özelliği

Defalarca beton zemine düşmeye karşı dayanıklı: çalışma sıcaklık aralığında 1.8 m; MIL-STD 810G standardını karşılar ve aşar

  Call Now ButtonHemen Arayın

  ANV Kurumsal Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. Ltd . Şti., 2016 yılında OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama)Teknolojileri ve Mobil Uygulamalar konularında kurumsal çözümler üretebilmek amacı ile İzmir’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

  ADRES

  Folkart A Kule 2503 Adalet Mh. Manas Bulv. 47 Bayraklı, İzmir

  TELEFON

  +90 232 332 02 70

  GSM

  +90 532 265 71 60

  E-POSTA

  info@anv.com.tr